Kreujemy przyszłość Twojego biznesu

nasza misja

Uruchom swój biznes na terytorium niemiec

Rozpoczęcie działalności na terenie obcego kraju to zawsze konieczność odpowiedzenia sobie na kilka podstawowych pytań. Jakie kolejne czynności i procedury składają się na proces rejestracji? Jaka forma prawna będzie optymalna? Czy są wymagane dodatkowe uprawnienia lub certyfikaty? Na jakich zasadach odbywa się zatrudnianie pracowników?

Znamy odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań. Wiemy również, co należy ustalić wspólnie z Klientem, aby wybrać najlepsze rozwiązania.  30 lat doświadczenia raz setki zrealizowanych projektów pozwoliły nam na opracowanie pakietu usług, które pozwalają kompleksowo przeprowadzić przedsiębiorcę przez cały proces rejestracyjny: od wyboru formy prawnej, poprzez kontakt z wybranymi notariuszami, aż po reprezentowanie przez lokalną administracją w każdej gminie na terenie Niemiec.

usługi

Obsługa księgowa
i doradztwo podatkowe

Setki udanych projektów na przestrzeni trzech dekad pozwoliły nam stworzyć wyspecjalizowaną grupę konsultantów – składającą się z naszych ekspertów oraz współpracujących z nami partnerów. Dzięki temu do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni prawnicy, doradcy podatkowi czy konsultanci biznesowi. Komunikacja z nimi  może odbywać się po polsku, po angielsku oraz – oczywiście – po niemiecku.

usługi

Rejestracja siedziby firmy oraz usługi wirtualnego biura

Pomagamy w wyborze miejsca prowadzenia działalności. Jeśli jednak fizyczne biuro czy siedziba nie są konieczne świadczymy również usługi tzw. wirtualnego biura. Obok oficjalnego adresu wykorzystywanego w kontaktach z urzędami możecie Państwo również liczyć na profesjonalną obsługę kancelaryjną, sekretariat czy archiwum dokumentów.

usługi

Doradztwo biznesowe

Wiemy, że najlepszy doradca w biznesie to taki, który patrzy kompleksowo na rozwój każdego swojego Klienta. Jesteśmy gotowi udzielać wsparcia merytorycznego na każdym kolejnym etapie funkcjonowania Państwa biznesu. Opracowywanie strategii rozwojowej, analizy rynku, poszukiwanie nowych obszarów działalności. Nasi Klienci od lat powracają do nas, wspierając swoje decyzje naszymi kompetencjami, znajomością poszczególnych rynków oraz realiów biznesowych w Niemczech

usługi

Dodatkowe usługi

Często zdarza się, że zarządzający firmą chcą skupić się jedynie na najważniejszych i strategicznych aspektach swojego biznesu. Chętnie podejmujemy się wtedy roli konsultantów, którzy na miejscu koordynują kwestie związane z bankowością, uzyskiwaniem licencji czy zezwoleń… (lista do uzupełnienia)

w liczbach

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

0
Zadowolonych Klientów

Pomogliśmy już 100 podmiotom gospodarczym w uruchomieniu oraz rozwijaniu swojej działalności

0
Ekspertów

W ramach firmy oraz jako zewnętrzni współpracownicy

0
Custom Services

Lorem ipsum dolor sit amet, onsectetur adipiscing elit.

0
Lat na rynku

Jesteśmy firmą rodziną, działającą w Niemczech już od dwóch pokoleń

Nasz blog

Najnowsze wpisy

Zapraszamy do kontaktu

Telefony: +48 123 456 789
Mail: kontakt@mainkaconsulting.pl

Zapraszamy na nasze kanały

w mediach społecznościowych