O nas

Działamy najdłużej na niemieckim rynku

30 lat specjalizacji, doświadczenia
i skuteczności

“Od 1989 roku, każdego dnia pracujemy nad stworzeniem najlepszego rozwiązania strategicznego dla naszych polskich Klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Niemczech lub chcą założyć firmę na rynku niemieckim.
Specjalizujemy się we wspieraniu Państwa działalności gospodarczej w Niemczech od A do Z i konsultowaniu planowanych decyzji biznesowych niezależnie od branży jaką Państwa firma reprezentuje. Niezależnie od skali działalności – od małego przedsięwzięcia, nie wymagającego kreowania stanowisk pracy po wielowymiarowe projekty o milionowych budżetach.
Prawie zawsze nasi Klienci pozostają z nami na lata, traktując nas jako zewnętrznych konsultantów, których zadaniem jest doskonalenie i rozwijanie prowadzonych biznesów.
Aby dać Państwu pewność, że we współpracy z nami powstaną najlepsze rozwiązania strategiczne zatrudniamy konsultantów o różnych specjalizacjach, a także współpracujemy z wieloma firmami partnerskimi. Zespół kilkudziesięciu specjalistów – od ekspertów prawnych, po doradców podatkowych, notariuszy i wielu innych. W ten sposób
możemy zapewnić najwyższą jakość przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych kosztów. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli się skupić na swoim biznesie bez zastanawiania się nad sprawami prawnymi czy strategicznymi.
Ponad 350 zadowolonych Klientów pokazuje, że jesteśmy jednym z najlepszych ekspertów na rynku, wspierającym polskie firmy w zakresie ich działalności na terenie Niemiec.
Dla nas złożoność pomysłu na biznes nie ma znaczenia, zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
Zapraszam Państwa do przetestowania naszych usług!”

Maximilian Mainka

Szczegółowa oferta

Szersze informacje
o warunkach współpracy

Administratorem danych osobowych jest Mainka Consulting, Unternehmensberatung Triebstraße 2, 92224 Amberg, Niemcy. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności.